نسخه آزمایشی
۱۴۴ بازدید
کارشناس امور فارغ التحصیلان: سرکار خانم مرادی
شماره تماس: ۰۲۱۶۵۴۳۶۸۱۹   داخلی: ۱۰۴

زمان پاسخگویی دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ می باشد

 

دانشجویانی که دروس مصوب خود را با موفقیت به اتمام رسانده باشند، در صورت احراز شرایط ذیل می توانند مراحل صدور گواهی موقت خود را پیگیری نمایند.

 1. کامل بودن نمرات
 2. کامل بودن پرونده تحصیلی شامل:
  • الف) اصل مدرک دیپلم برای دانشجویان مقطع کاردانی
  • ب) اصل مدرک کاردانی برای دانشجویان مقطع کارشناسی
  • ج) تاییدیه دیپلم برای دانشجویان کاردانی و تائیدیه مدرک کاردانی برای دانشجویان کارشناسی
  • د) کپی کامل از صفحات شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت
  • هـ) ۶ قطعه عکس ۴*۳
  • و) اصل کارت دانشجویی
 3. ثبت درخواست فارغ التحصیلی در سامانه هم آوا و پرداخت هزینه صدور دانشنامه
 4. تسویه حساب مالی ( بابت پرداخت های ۸۵% و ۱۵% )
 5. دریافت کد رهگیری از سایت مرکز

 

توجه مهم : هنگام دریافت اصل مدرک موقت از مرکز، همراه داشتن اصل کارت دانشجویی الزامی می باشد. در صورت عدم ارائه کارت دانشجویی، مدرک تحویل نخواهد شد.

توجه: دانشجویانی که نیمسال آخردرسی را به صورت معرفی به استاد گذرانده اند به محض دریافت نمره از سوی استاد و ثبت در سیستم جهت اعلام فارغ التحصیلی و اطمینان از گذراندن تمامی دروس به امور فارغ التحصیلی مراجعه کنند.

توجه: در صورت داشتن وام کمک هزینه تحصیلی (صندوق رفاه ) و یا هرگونه بدهی مالی به دانشگاه ضمن مراجعه به کارشناس و تسویه حساب با واحد مربوطه فرم تأیید شد آن را جهت درج در پروند تحصیلی تحویل آموزش مرکز نمائید.

توجه: در صورت ناقص بودن پرونده ی تحصیلی و عدم مراجعه دانشجو جهت انجام امور تسویه حساب درخواست ایشان در سامانه رد شده و پرونده دانش آموخته از سایر مراحل فارغ التحصیلی خارج گردید و بایگانی میگردد و عواقب بعدی آن به عهده دانشجو میباشد.

توجه: جهت پیگیری صدور مدرک گواهی موقت لازم است حداقل ۳ ماه پس از تاریخ تکمیل فرم تسویه حساب در ساعات پاسخگویی امور فارغ التحصیلان با پیگیری از مسئول فارغ التحصیلان از وضعیت پرونده خود آگاه شوید.

توجه: مدرک دانش آموخته تنها در صورتی به فرد دیگری غیر از صاحب مدرک تحویل میگردد که دارای وکالت نامه محضری از سوی دانش آموخته باشد.

بالا